Përfundon takimi VV-LDK, nuk tregojnë çka u bisedue

Ka përfundue takimi mes delegacionit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës, që zgjati ma shumë se dy orë.

Të njajtit nuk janë deklarue nëse asht arritë naj marrëveshje për formimin e qeverisë,

Shperndaje në: