Nxehet sfida: Nji konkurrente e fortë e Demi Rose dhe Anastasia Kvitko (foto)

Katya Elise Henry asht nji modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya asht ba e njoftun njisoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko, falë formave bombastike.

Shperndaje në: