Tensione të mëdhaja mbrenda takimit VV-LDK, kjo ishte arsyeja

Ka dështue takimi i radhës ndërmjet liderit të VV’s, Albin Kurtit, dhe atij të LDK’s, Isa Mustafa, transmeton Gazeta Metro

Burime tona mbrenda këtyne dy partive kanë konfirmue se takimi ka qenë i tensionuem. Ato kanë thanë se Albin Kurti ka lëshue pe sa i takon kryeparlamentarit, mirëpo me kusht që LDK me heq dorë nga posti i Presidentit.

“Me këtë propozim nuk është pajtuar kryetari Mustafa”, ka thanë nji burim mbrenda LDK

Shperndaje në: