“S’mundem ma”: Mjekja e rraskapitun nga fluksi i pacientëve me koronavirus, shpërthen në lot (video)

Ky asht momenti kur nji mjeke në Kinë shpërthen në lot e bërtet “Nuk mundem ma”, mbasi ishte rraskapitë në punë.

Siç shkruen Daily Mail, mjekja kishte punue ditë e natë me i trajtue pacientët me koronavirus dhe ajo ishte ulë në karrige e rraskapitun.

Dikush e ka filmue dhe video e mjekes asht ba virale.

Shperndaje në: