Ambasadorët e QUINT’it shkojnë në takimin VV-LDK

Ambasadorët e shteteve të QUINT’it, Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt si dhe ai i Britanisë së Madhe, Nicholas Abott si dhe shefja e zyrës së BE, Nataliya Apostolova, kanë arritë në Kuvendin e Kosovës, ku pritet me ju bashkangjitë takimit mes liderit të LDK’s Isa Mustafës dhe të VV’s, Albin Kurtit.

Shperndaje në: