Ekipi i njoftun e ka përnime për Muriqin (foto)

Anglia nuk asht ma destinacioni i vetëm i mundshëm për transferimin e Vedat Muriqit.

Lajmet e fundit vijnë nga Italia, konkretisht Lazio.

Asht drejtori sportiv i Lazios, shqiptari Igli Tare që dëshiron me vazhdue transferimin e futbollistëve shqiptarë në ekipin e tij.

Simbas mediumit turk, “sporx.com”, Lazio synon me transferue Muriqin në verë dhe bashkë me të synon suksesin në Ligën e Kampionëve.

Shperndaje në: