Melinda tregon të mbasmet bombastike dhe ka nji pyetje për krejt (foto)

Rapperja kosovare, Melinda, asht shfaqë tepër e nxehtë në nji foto që ajo e ka prezentue në Instagram.

View this post on Instagram

Will you be my Valentine? ❤️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

View this post on Instagram

Mshele mo gojen ose po ta kepi 🤐🤪

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Shperndaje në: