Momenti kur Marko Djuric hutohet pak, por Grenell ia kujton se çka duhet me ba (video)

Kosova dhe Serbia, kanë nënshkrue sot marrëveshje ne Munich, për autostradat dhe hekurudhuat.

Marrëveshja u nënshkrue në prani të ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, njiherit, i dërguem i posaçëm i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi.

Ky asht momenti kur Djuric hutohet pak, por Grenell ia përkujton që ‘me vazhdue me nënshkrimin’.

Shperndaje në: