Avokati i Vetëvendosjes, Tomë Gashi, i bjen shkelm pareve mbledhun nga lypsi (video)

Avokati kontravers, Tomë Gashi, i cili publikisht e mbështetë Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin dhe shpesh angazhohet nga VV në raste gjyqësore, asht incizue tue i ra shkelm pareve qe nji lyps i shkrete i kishte mbledhe, në Sheshin Nana Tereze në Prishtinë.

Nji qytetar, që e ka filmue këtë ngjarje, ka kallxue se avokati Gashi ka poshtnue lypësin me fjalë të ndyta dhe e ka shklmue nji lecke ku i kishte do centa.

Shihni videon e sigurume nga Periskopi:

Shperndaje në: