Grueja e politikanit e “tranon” rrjetin (foto)

Në 2015, u ba e famshme përmes rrjeteve sociale dhe bujës, e cila shkaktoi ndamjen e saj nga ish-bashkëshorti i saj, nji politikan i njoftun ukrainas.

Në atë kohë, Alena Politukha, ishte tejet aktive në Instagram, ku siguroi me shpejtësi mija ndjekës falë fotografive tejet provokuese që postonte.

Pikërisht këto foto ishin shkaku që ish-bashkëshorti vendosi m’u divorcue.

E kur njana derë mshelet, nji tjetër çelet.

Alenas ju ba nji ofertë e mirë nga revista e famshme, ‘Sports Illustrated’, dhe 36-vjeçarja ukrainase thotë se ka prek andrrën e saj me u ba modele.

Shperndaje në: