Kjo asht ora e saktë për match’in Tyson Fury-Deontay Wilder

Adhuruesit e boksit në gjithë botën po presin me padurim fillimin e match’it Tyson Fury – Deontay Wilder.

Asht mësue edhe ora se kur bokserët planifikohet me zbritë në ring.

Simbas raportimeve të fundit, Fury dhe Wilder kanë me ecë drejt ringut në orën 06:00 të Diellen në mëngjes simbas kohës tonë.

Shperndaje në: