Kjo grue në Tiranë kërcënon me kcye nga naltësia, qe kend kërkon me takue (video)

Nji grue rreth të 50’tave ka dalë në ballkonin e nji banese në rrugën Xhanfize Keko në Tiranë dhe kërcënon se ka me kcye.

Grueja ende e paidentifikueme ka alarmue banorët e zonës të cilët kanë thirrë policinë.

Grueja dyshohet se ka probleme të shëndetit mendor dhe njana prej kërkesave të saj asht që me takue ambasadoren e SHBA në Tiranë Yuri Kim.

Shperndaje në: