AAK paralajmëron akcionin pasues para Qeverisë

Aleanca për Ardhmëninë e Kosovës vazhdon kundërshtimin kundër heqjes së taksës 100% ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës.

Mbasi disa aktivistë të këtij subjekti gjuejtën me vo zavendëskryeministrin Avdullah Hoti, tash AAK paralajmëron dicka tjetër.

Të rijtë e kësaj partie do të organizojnë nji akcion para Qeverisë së Kosovës sot.

Këtë e ka ba me dije Aleanca e të Rinjve të Kosovës në nji komunikatë për media.

Akcioni do të mbahet në orën 12:00 para godinës së Qeverisë.

Shperndaje në: