Pamje të tmerrshme: Kqyreni qysh kinezët po e përhapin me kast coronavirusin (video)

Kur virusi vdekjeprumës nisi me u përhapë në botë, Kina u cilësue nji nga ”fajtoret” ma të mëdhaja, mbasi në tregun e tyne kishte edhe kafshë të egra të cilat thuhet se kishin përhapë virusin, i cili u ba epidemi globale për nji kohë shumë të shkurtë.

Disa kinezë kanë zgjedhë me vandalizue krejt këtë çashtje, derisa krejt bota asht tue tentue me shmang.

Video e cila po qarkullon në rrjetet sociale tregon disa persona në ashensor të cilët pshtyjnë vetëm që virusi me u përhapë, dhe me pasë ma shumë të infektuem. Kjo asht pa si diçka jonormale, dhe tejet e bezdisshme nga të gjithë komentuesit.

Shperndaje në: