Nji rast i dyshuem për coronavirus shtrihet në Klinikën Infektive në Prishtinë

Nji person i dyshuem me coronavirus gjendet i shtrimë në Klinikën Infektive të Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Lajmin e ka konfirmue ministri i Shëndetësisë Arben Vitia.

Ai tha se mbrenda dy orësh do të dihen rezultatet lidhun me rastin.

Shperndaje në: