Haradinaj i reagon Kurtit që i qeshi Ana Brnabic’it: “Sjellja e jote, përtej zgërdhimjes”

Nënkryetari i AAK’s, Daut Haradinaj, ka reague mbas publikimit të nji video nga Londra, ku kryeministri Albin Kurti shihet të kenë ndrrue disa fjalë dhe tue qeshë me homologen e tij nga Serbia, Ana Brnabic,

Haradinaj në postimin e tij përmend nji rast kur Kurti si opozitar i kishte thanë në Kuvend ish-kryeministrit Hashim Thaçi “mos me u zgërdhi”.

Dikur, Albini i thojke Hashimit “mos u zgërdhij”. Sot, sjellja e jote përtej zgërdhimjes”, ka shkrue Haradinaj në Facebook.

Shperndaje në: