“Festoni rugovistë, dorë e zgjatun vrastare”, reagon vllau i Qerim Kelmendit që u vra sot në Pejë

Ibrahim Kelmendi, vllau i Qerim Kelmendit që sot u gjet i vramë në Zahaq të Pejës, ka reague për aktin makabër që sot tronditi Kosovën.

Postimi i tij në Facebook:

Festoni rugovistë “pacifistë” – dorë e zgjatur vrastare e Serbisë!

Mallkimi dhe turpi ju mbulofshin, qelbësira shqipfolëse!

***
Ne foto: Heronjt Ilir Konushevci, Adrian Krasniqi, dhe tashme edhe i lavdishmi Qerim Kelmendi…

Shperndaje në: