Victoria’s Secret sjell të mbrendshme ‘seksi’ (foto)

Blemësit kanë shpërthye ndaj markës së të mbrendshmeve të femnave nga Victoria’s Secret, të cilat kohët e fundit sollën nji larmi me produktet e saj, si dhe me modelet që po punëson.

Javën e kalueme, gjigandi i veshjeve të mbrendshme, u duk se po ndryshonte veshjet e saj, përmes disa fotot të publikueme në llogarinë e tyne në Instagram.

Por, sërish kjo markë ka sjellë modele dhe të mbrendshme mjaft seksi.

 

Shperndaje në: