Ylli i ri i filmave 18+, po shkakton “trazina” në rrjet (foto+video)

Lana Rhoades asht nji aktore pornografike amerikane.

Ajo lindi me 6 Shtator 1996, në Illinois, SHBA. Lana Rhoades bani skenat e saj të para ‘hardcore’ në Prill 2016, mbasi u zhvendos në Los Angeles dhe u ba e famshme, transmeton Rrokum.TV

Deri në Gusht 2016, ajo pretendon se ka qenë e përfshime në rreth 50 filma porno./Rrokum.TV

Shperndaje në: