Haradinaj: “Sonte Albin Mashtruesi u dorëzue para Serbisë”

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reague mbas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, për heqje të taksës ndaj Serbisë.

Shkrimi i tij:

Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para Serbisë. Ky është fillimi i kthimit të Serbisë dhe Rusisë në Kosovë. Albin Mashtruesi nga sot je përgjegjës për ripushtimin ekonomik të Kosovës nga Serbia.
Zoti e bekoftë Kosovën dhe popullin e saj!

RH

Shperndaje në: