Sportistja ma simpatike në planet akuzon të dashtunin: I shpërndau fotot e mia intime te miqtë e tij (foto)

Piage Spiranac, e njoftun ndryshe si Anna Kournikova e gollfit, konsiderohet si lojtarja ma seksi në planet e këtij sporti. Gjatë nji interviste për Dubai Desert Classic, super bomba amerikane ka rrëfye se ish- i dashtuni saj i ka vjedhë msheftazi disa foto intime dhe mandej i ka nda ato me miqtë e tij.

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që mos me ba foto të tilla. Kjo tingëllon si nji ide argëtuese dhe seksi, por ia vlen me rrezikue? Shumë prej nesh e kanë ba atë”, tha sportistja.

Shperndaje në: