Çika prej Kroacie që ka me jau ngritë temperaturat (video+foto)

Modelja e njoftun kroate, Soraja Vucelic, ka lirue privatësinë në Instagramin e saj, tue ba të mundun që fansat me i pa të gjitha fotot dhe videot që ajo poston rregullisht.

View this post on Instagram

💣

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Shperndaje në: