Inter i don këta 3 lojtarë nga Barcelona në këmbim të Lautaro Martinez (foto)

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, vazhdon me u lidhë me nji transferim të mundshëm te Barcelona.

Interi thuhet se mundet me konsiderue shitjen e sulmuesit argjentinas, vetëm nëse Barcelona ofron 3 lojtarë në këmbim.

Simbas raportimeve në “Mundo Deportivo”, zikaltrit dëshirojnë shërbimet e Arthur Melos, Carles Alena, i cili aktualisht asht huazim te Real Betis dhe Jean Clair Todibo, i cili asht i huazuem te Schalke.

Shperndaje në: