Kqyreni çka bahet mbrenda festivalit ma të madh të pornos në botë (foto)

Mija njerëz ishin mbledhë para do vjete në Las Vegas për me marrë pjesë në Ekspozitën ma të madhe të Industrisë Porno.

Për të gjashtin vit me radhë, në Hard Rock Hotel u organizue kjo shfaqje, që mbledh disa prej emnave ma të njoftun në industrinë pornografike.

Biletat kushtojnë nga 100 dollarë deri në 1500 dollarë, simbas kërkesave.

500 yje të industrisë ishin pranishme dhe kishte mbi 30 mijië vizitorë./Rrokum.TV

Shperndaje në: