Ikona e pornos: Qe s’disa vjet s’kam ba seks, kështu po e “shuej mallin” (foto)

Periudhë e keqe për Ilona Staller, me emnin e artit Cicciolina.

Ish-ylli i porno’s ka zbulue se nuk ka ma kursime dhe ishte e detyrueme me i nxjerrë n’ankand disa nga objektet e saj të çmueme personale.

Midis tyne, edhe veshja me të cilën bani hymjen në Parlament dhe të mbrendshme të përdoruna. Punët i ka keq edhe në dashni.

“Nuk kam pasë marrëdhanie seksuale për tre vjet. E baj me veten në shtëpi, me duert e mia dhe me disa objekte të vogla. Me burra, jo. Ata as nuk përpiqen, mendojnë se kush e di se çka kam nevojë unë. Nuk due nji që me ba seks me mue dhe mandej me u zhdukë. Due nji person serioz, dikush që më don” – tha ajo.

Shperndaje në: