Coronavirusi? Femna ma seksi në botë nuk don me ja ditë nga virusi që ka trembë botën (foto)

Gjithë bota asht nën terrorin e Coronavirusit.

Por, Candice Swanepoel, e konsiderueme dy vjet ma parë si femna ma seksi në botë, duket se nuk ka shumë frigë.

31-vjeçarja asht fotografue tue marrë disa rreze dielli dhe tue ba pllazh në Miami, së bashku me djalin e saj.

Shperndaje në: