Neymar largohet nga Parisi dhe i thotë “zhduku” Coronavirusit (video)

neymar

Ylli brazilian, Neymar JR, zgjodhi me i kaluee ditët e karantinës në vendlindjen e tij, ku dhe po stërvitet për me mbajtë trupin në formë pamvarësisht se futbolli ka ndalue.

Ai vendosi mos me ndejt në Paris, por ka udhëtue drejt Brazilit, aty ku edhe klima nuk e favorizon shumë virusin famëkeq.

28 vjeçari ka postue nji video së fundmi ku shihet tue ba stërvitje në fitnes, ndërsa fillimisht jep dhe nji mesazh kundër Coronavirusit: “Zhduku Coronavirus”.

Shperndaje në: