Modelja ma seksi e fitnesit: Fotot e fundit të Ana Cheri që po “tranojnë” mashkujt (foto)

Ajo asht nji nga femnat ma seksi dhe nji nga modelet ma të ndjekuna në rrjetet sociale. Bahet fjalë për modelen e fitnesit, Ana Cheri.

Shperndaje në: