“Bombastike”: Fotot e Alesia Bamit që kanë me ju lanë pa mend (foto)

Modelja Alesia Bami asht nji nga çikat ma të komentueme të showbizit. Ajo asht shpallë “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”.

Shperndaje në: