Zbulohen pamje ‘sekrete’ – qysh u stërvit Fury për ndeshjen me Wilder (video)

‘BT Sport’ ka zbulue disa pamje nga stërvitjet e Tyson Fury, para duelit me Deontay Wilder.

Fury bante nji prej dueleve ma të mira në karrierën e tij, kur gjujëzonte Wilder për me ja marrë titullin e kampionit të WBC.

Performanca e britanikut ishte mbi të gjitha nivelet. Por, qysh arriti ai në këtë pikë? Stërvitjet e Fury kanë qenë intenzive, dhe të mshefta.

Kamerat nuk lejoheshin në kampin e ‘Gypsy King’, përveç ‘BT Sport’ që nji ditë u lejue me xhirue.

Shperndaje në: