Anton Quni ja jep “shansën” Kurtit: Bani këto dy gjana, nuk e votojmë mocionin

Deputeti i LDK’s, Anton Quni, tue fole ne Parlament, ju ka drejtue kryeministrit Kurti me rikthye ministrin Veliu ne detyre dhe me rishqyrtue tarifen.

“Nese ju e riktheni Veliun dhe e rishqyrtoni tarifen, une ne pauze kam me takue Isa Mustafen dhe gjithe deputetet, dhe nuk kemi me votue mocionin per rrximin e Qeverise”, ka theksue Quni.

Shperndaje në: