VV nuk e pranon ofertën publike të Anton Qunit?

Lëvizja Vetëvendosje, nuk ka me pranue ofertën publike të ministrit të Mbrojtjes, Anton Quni, që kryeministri Kurti me kthye në ministri Agim Veliun dhe LDK me tërheq mocionin për rrximin e qeverisë.

Burime të Gazeta Blic, mbrenda Lëvizjes Vetëvendosje, kanë konfirmue se kjo gja nuk do të pranohet nga ana e tyne.

“Jo Lëvizja Vetëvendosje nuk e pranon këtë ofertë, është e papranueshme për neve”, ka thanē ky burim i naltë mbrenda VV’s.

Shperndaje në: