Kapje për flokësh dhe shpulla ftyrës: Plas sherri mes motrave seksi Kim Kardashian dhe Kourtney (video+foto)

Kourtney Kardashian dhe Kim Kardashian janë përballë fizikisht. Sherrin e ka nisë Kourtney derisa ka goditë me shishe motrën e saj Kim. Së fundi asht publikue nji video ma e ganrë e asaj që na pret në epizodin e radhës te reality show’t.

Në nji trailer të ri për show’n Keeping up with Kardashians, motrat shihen tue u përleshë me njana-tjetrën, ndërsa debati degjeneron në fyemje për të mbasmet e “shnosha” të Kim.

Në pamjet ne video, Kourtney shfaqet tue nisë sherrin e para mbasi gjuen me nji shishe Kim’in. Mandej ajo ngrihet për me shty atë tutje, dhe këtu gjanat bahen ma ‘tragjike’.

Shperndaje në: