Fushatë linçuese nga militantët e VV’s: Veç kqyreni çka janë në gjendje me ba (foto)

Militantët e Vetëvendosjes po fillojnë me metodën e njajtë dhe organizimet nëpër rrjetet sociale për me linçue cilimdo që flet kundër Lëvizjes Vetëvendosje, apo liderit të tyne, Albin Kurti.

Së fundmi ata janë organizue që me u përkujdes ndaj nji fushate kundër Lidhjes Demokratike të Kosovës. Lexuesit e Gazeta Metro kanë dërgue mesazhin e militantëve të VV’së që po jau dërgojnë të tjerëve.

Në këtë mesazh që mundeni me lexue ma poshtë shkruen që me hy dhe me sha Lidhjen Demokratike të Kosovës se gjoja janë anëtarë e votues të tyne, por tash kanë thye mendjen dhe kanë kalue në Lëvizjen Vetëvendosje.

Shperndaje në: