Vjosa Osmani paralajmëron padi ndaj Astrit Haraqisë

Vjosa Osmani e LDK’s i asht përgjigjë Astrit Haraqisë mbasi ky i fundit tha sonte në Debat Plus se Osmani asht shkollue nga presidenti Hashim Thaçi, transmeton Periskopi.

Osmani ka paralajmërue se ka me paditë Haraqinë dhe se bursën e kishte fitue nga Amerika, e jo nga Thaçi.

‘’Do të paditesh me këtë që ke deklaruar. Bursa ime është nga Amerika. Asnjë cent nuk e kam marrë prej Hashim Thaçit’’, thuhet në mesazhin e Osmanit dërgue në emisionin Debat Plus.

Shperndaje në: