Demi Rose deshet për ditëlindje, ja çon gishtin Coronavirus’it (foto)

Supermodelja seksi britanike, Demi Rose, ditën e sotme festoon 25 vjetorin e saj dhe ka vendosë me ba nji dedikim shumë të vecantë për veten.

Shperndaje në: