Vdes 20-vjeçarja që dyshohet se ra nga nji ndërtesë në Prishtinë

Nji 20-vjeçare ka humbë jetën të Hanën në QKUK. Dyshohet se ajo u rrxue nga nji ndërtesë në Prishtinë.

Rasti ka ndodhë sot rreth orës 17:46 në rrugën “Xheladin Hana” në Prishtinë.

Kjo asht konfirmue për lajmi.net nga zadhanësi i Policisë rajonale për Prishtinë, Daut Hoxha.

Policia ka pranuar një informatë se sot në rrugën “Xheladin Hana” në Prishtinë, një person i gjinisë femërore, rreth të njëzetave, dyshohet të ketë rënë nga një ndërtesë. Viktima është dërguar në QKUK dhe sipas mjekëve nuk u ka mbijetuar plagëve”, ka thanë Hoxha.

Shperndaje në: