Kqyreni çka bahet mbrenda festivalit ma të madh të filmave për të rritun (foto)

“Daily Star” ka publikue fotot nga AVN Expo, festivali ma i madh i filmave për të rritun në botë.

Yjet e filmave porno treguen talentin e tyne në kcim te tubi dhe prisnin fansat për autografë me veshje tejet provokuese.

Shperndaje në: