Talenti i Atalanta’s humb jetën

Nji lajm shumë i trishtueshëm vjen nga Italia.

Mbas tre ditësh në spital, Andrea Rinaldi, nuk ja ka dalë.

Talenti i Atalanta’s humbi betejën me vdekjen në moshën 19-vjeçare.

Futbollisti i talentuem të Premten e kalueme pësoi nji  goditje në tru dhe u dërgue me urgjencë në spitalin e Vareses, por s’mujti me mbijetue.

Shperndaje në: