Ronaldinho – Argëtuesi ma i madh në futboll (video)

Deri sot, ne historine e futbollit egziston nji bindje qe braziliani Ronaldinho asht lojtari qe ka argetue ma se shumti fansat.

Ronaldinho shkelqeu ne Barcelonë dhe Milan.

Shperndaje në: