Interi i tripletës, me arkitekt Jose Mourinho’n (video)

Ne vitin 2010, Interi kishte fitue tre titujt e mundshem mbrenda nji sezoni, ose siç njihet ne zhargonin sportiv n’Itali, “Tripletën”.

Ekipi qe drejtohej nga Jose Mourinho kishte fitue Serie A, Kupen e Italise dhe Champions League.

Shperndaje në: