Femnat tregojnë 7 praktikat seksuale që ato i pëlqejnë ma shumë n’krevet (foto +18)

Çka duhemi me pasë parasysh për nji seks më të mirë e ma të nxetë për vitin 2017. Këto janë disa këshilla nga çika të ndryshme:

1 – Duheni me i ngue dëshirat e saj

“Ndonjiherë seksi i fortë nuk asht ma i miri. Asht mirë t’i ngoni dëshirat e partneres në krevet dhe jo të bani ashtu si ndiheni ju ma mirë. Kami

2 – Kur hyni mbrenda saj

“Më pëlqen ideja kur dikush hyn mbrenda meje për herë të parë, sidomos kur ai me suprizon me veprimet. Nëse ai e ban si duhet do më pëlqente të vazhdonte,” – Lucy.

3 – Kur shkruen mesazhe intime

“Më pëlqejnë fotot seksi gjithashtu. Më jep kënaqësi kur papritun më vjen nji foto e tillë. E ndalon tanë ditën time, dhe më ban të shkoj në shpi të shoh se çfarë më pret. Më ban të mendoj që ai po mendon për mue,” – Michelle.

4 – Kur i jep disa orgazma

“Kur nji person vazhdon edhe kur unë mendoj se nuk mundem ma, kjo asht gjaja që më dhez ma shumë. Ai më shtyn drejt nji pike që unë mendoj se nuk mundem me shkue,” – Danielle.

5 – Kur je pasionant

“I jam kaq mirënjohëse pasionit në dhomën e gjumit. Por, derisa jam me dikend për pothuejse 5 vjet në nji dhomë gjumi, dhezja nuk asht aq e fortë, por asht pasioni dhe intensiteti me të cilin ai vepron që më ban të ndjej kënaqësi,” – Janis.

6 – Kur vepron ngadalë

“I jam mirënjohëse nji partneri që ecë me ritmin tim dhe më prek në tana zonat. Vëmendja te detajet ban diferencën për mue,” – Laurel.

7 – Kur vlerëson trupin e saj

“I jam mirënjohëse trupit tim të shnetshëm e të fortë që asht i aftë të japë e të marrë dashni. Dhe i jam mirënjohëse nji mashkulli që e vlerëson atë,” – Andrea. /Askmen/

Shperndaje në: