‘Edhe zogjtë e dinë’: Kurti e Osmani shihen sërish bashkë, këtë herë për nji arsye tjetër

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani mbramë janë pa në shoqninë e njani – tjetrit. Ata kanë shijue mbramë nji iftar së bashku.

Në shoqninë e tyne asht pa edhe ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar, Nicolas Abbot, dhe disa përfaqësues tjerë të ambasadës.

Nuk dihet kush ka qenë nikoqir i këtij takimi.

Mirëpo, kjo ka dëshmue edhe njiherë për raportet e mira në mes të kryeministrit në largim, Kurtit dhe Kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmanit.

Derisa kujtojmë se para do ditësh, Osmani kishte thanë se edhe zogjtë e dinë që ajo dhe Kurti kanë raporte të mira.

Shperndaje në: