Pozicionet e s*ksit që ju çojnë n’hava, ju tregojnë aktoret e filmave 18+ (foto)

Përgjigjet e këtyne aktoreve kanë me ju ndihmue me kuptue esencën e seksit të vërtetë, e jo atë që e keni mësue nëpër filma porno.

Amarna Miller

Amarna thotë se, i pëlqen seksi i thjeshtë dhe pozicion të preferuem ka atë të misionarit, për shkak se i pëlqen me pa partnerin e saj gjatë kohës që bajnë seks.

“Pozicioni i misionarit të ban me i pasë ato ndjenjat e thella…”,- thotë ajo.

Allie Haze

Edhe Haze e dashunon pozitën e misionarit. “Unë due që të ndihem e lidhun me të dashunit. Prandaj, më pëlqen kontakti me sy, prekja, ndjenjat dhe afërsia”,- thotë ajo.

Veruca James

Ndryshe nga Haze dhe Miller, James preferon misionarin për nji arsye të çuditshme. “Unë jam shumë përtace dhe përtoj m’i ndrrue pozicionet, prandaj më pëlqen pozicioni i misionarit për shkak se e kam atë kontaktin me partnerin”.

Annika Albrite

Annika Albrite preferon pozicionet si në kohnat e moçme…

“Pozicioni i kaubojsit më ban ma së shumti me përjetue orgazëm, megjithatë më pëlqen edhe ai i misionarit”.

Shperndaje në: