Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet: Qe sa ja kanë ofrue për nji natë (foto)

Modelja Kejvina Kthella asht tue publikue në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyne janë shantazhuese.

Në fotot e publikueme lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga mashkujt të ndryshëm ku i ofrojne me mija euro për nji natë.

“Sa lek pate natën nëse sgaboja 5000 apo..” shkruen nji person, të cilit mandej Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.

 

Shperndaje në: