Infektologu Krasniqi ka nji lajm të madh lidhun me Coronavirus’in në Kosovë

Infektologu Valbon Krasniqi u ka ba thirrje kosovarëve që festën e Bajramit me festue në shtëpi dhe mos me ba vizita familjare.

Postimi i plotë:

Të festojmë këtë radhë në shtëpitë tona, që nesër të festojmë të gjithë së bashku

Besimi dhe durimi, dy fjalët më të dëgjuara këtyre muajve, por edhe dy virtytet më të larta të trashëguara ndër breza, u dëshmuan se janë shtyllat më të forta të suksesit në jetë. Gjithçka e ka fillimin dhe fundin e vet. Edhe COVID-it i ka ardhe fundi.
Të festojmë këtë radhë në shtëpitë tona, që nesër të festojmë të gjithë së bashku.

Urime dhe me Fat Festa e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë.

Shperndaje në: