Edi Rama publikon këtë fotografi: Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju (foto)

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, me anë të nji statusi në Facebook ka urue besimtarët mysliman lidhun me festën e Fitër Bajramit.

Në foton e shpërndame në rrjetin social në foto shkruhet: Gëzuar Fitër Bajramin, Paqja dhe mëshira e Allahut qoftë me ju.

Shperndaje në: