Ky asht numri i të vdekunve n’Itali nga Coronavirus’i në 24 orët e fundit

Italia ka regjistrue sot nji rritje në numrin e viktimave dhe të rasteve pozitive me Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit.

Dita e sotme ka shënue 117 viktima e 584 raste të reja.

Shperndaje në: