Itali, ky asht numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia ka regjistrue sot 87 viktima dhe 593 raste pozitive me Covid 19.

Numri i përgjithshëm i viktimave ka shkue në 33,229, ndërsa numri total i të infektuemve në 232,248.

Shperndaje në: