Itali, ky asht numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia vazhdon me shënue viktima e raste pozitive me Covid 19.

Në 24 orët e fundit numri i viktimave me Coronavirus janë 75, si dhe 355 të infektuem ma shumë.

Shperndaje në: